Občinski ponos iz Mislinje, Rok Jamnikar, je dosegel izjemen uspeh – postal je najboljši diplomant generacije na Fakulteti za strojništvo Univerze v Mariboru!
Rok je diplomiral na univerzitetnem študijskem programu Strojništvo, v svojem diplomskem delu pa se je posvetil uporabi in delovanju robotske varilne celice ter izdelal ustrezen varilni program, ki že pomaga optimizirati kakovost varjenja v podjetju Monter Dravograd.
Od osnovne šole naprej Roka odlikujejo trud, vztrajnost in odličnost, ki jih je na fakulteti nadgradil z iskrenim navdušenjem nad tehniko. Njegov uspeh je dokaz, da vztrajnost, radovednost in predanost vedno prinesejo rezultate.
Rok, iskrene čestitke za ta izjemen dosežek! Vse dobro na nadaljnji poti in še več tehničnih zmag v prihodnosti!